איך את באמת יכולה להפטר מקרזול בשיער לפי סוג השערה שלך

איכשהו, שיער מקורזל הוא תופעה כלל שנתית, היא מתרחשת בכל ימות השנה. כשהשיער שלך מתנפח, מאבד מהברק או מתקרזל בקצוות את תמיד תאשימי את מזג האוויר, אבל אם נהיה כנות עם עצמנו, אנחנו נלחמות בקרזול ושיער נפוח כל הזמן, והלחות – רק מחריפה את זה. כדי להסתדר עם קרזול ולהשתלט עליו חשוב להשתמש בתכשירים מיוחדים ולהתחיל בתהליך כולו – כבר במקלחת. אבל, זה לא הכול, שימוש בחומרים שלא יתאימו לסוג היערה שלך יכולים להחריף את הקרזול ולהשאיר את שיערך נפוח עם קצוות לא מסודרים.
לכן, אספנו את כל המידע הנחוץ מהאינטרנט לתוך המאמר הזה כדי להתאים לך את הפרוצדורה האופטימלית ביותר לשיערך לפי סוג השערה שלך, שיישאר יפה וגולש מתמיד.

שיער חלק בעובי רגיל
המידע הרב מסכים ברובו על דבר אחד – שימוש נכון במרכך והזנת השיער בלחות, כיוון שנשים תמיד שוכחות מזה. אבל, ולא סתם אבל, חשוב מאוד לשים מרכך אך ורק על קצוות השיער. הרבה נשים עם שיער חלק מפחדות להשתמש במרכך כיוון שהוא יכול להביא להן מראה שטוח עם שיער שומני – זה רק אם שמים את המרכך לאורך כל השיער, מה שלא מומלץ. יש לשים מרכך אך ורק ולאורך הקצוות בלבד כדי להימנע משורשים שומניים ושיער שטוח בקרקפת ללא נפח בכלל.
לגבי מוצרים, יש להישמר משמנים או כל חומר המכיל ווקס לשיער. קרמים ומשחות קלות לשיער הרבה יותר קלות לעומת שמנים, ווקסים , ג'לים או חימר מסוימים לשיער ולכן הם מתאימים יותר לשיער חלק.

שיער גלי יפה ומטופח ללא קירזול

שיער גלי עבה
לנשים עם שיער גלי, מומלץ להתחיל את תהליך  דה-קרזול כבר במקלחת. חשוב מאוד להשתמש בשמפו שמזין את השערה בגלל הטקסטורה הגלית והמתולתל לפעמים של השערה. סירוק השיער במקלחת, כשהוא עוד רטוב, יכול לעזור בהתרת הקשרים בשיער ולהורדת נפח.
מהמוצרים, נשים עם שיער גלי ועבה יעדיפו להתרחק ממוצרים אשר מכילים אלכוהול כדי לא לייבש את השערה. כמו כן, מומלץ לשים שמן על קצוות השיער כשהשיער עוד רטוב ולאחר סירוקו אחרי המקלחת. ניתן להשתמש גם בסרומים המכילים סיליקון, משחות וקרמים לשיער בעובי בינוני עד עבה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *